Davor Becić novi predsjednik Rotary kluba Vinkovci 1937

Davor Becić novi je predsjednik Rotary kluba Vinkovci 1937. Jednogodišnji mandat preuzeo je od Branimira Marčinka. Novi tajnik kluba je Davor Adžić, a svoju dužnost kao rizničar nastavlja Josip Papac.

„Nastavljamo kontinuitet projekata bivšeg predsjednika i njegovih prethodnika. Kako je nepisano pravilo da svaki novi predsjednik unese nešto osobnih preferencija, moje će biti usmjerene na ekologiju u kontekstu klimatskih promjena, pa tako planiramo organizirati predavanja s eminentnim stručnjacima, počevši od jeseni”, najavio je u inauguracijskom govoru.

Rotary klub Vinkovci 1937 djeluje na području grada već 13. godinu, a svoju prepoznatljivost izgradili smo na projektima humanitarnog predznaka pomažući školovanje i rad s mladima, kao i donacijama usmjerenim u rad potrebitih. Ovogodišnji moto “Služenjem mijenjamo živote” pokriva smisao okupljanja uspješnih ljudi u gradu koji svojim djelovanjem donose dodanu vrijednost sredini u kojoj žive. Druženja, putovanja i edukacije u obliku stručnih predavanja popratne su aktivnosti koje realiziramo tijekom susreta kroz godinu, a na naš klub posebno je vidljiv jedan remake članstva kojem pristupaju mladi poslovni ljudi koji svoje slobodno vrijeme žele usmjeriti pomaganju zajednici. Brojimo 26 aktivnih članova i jedan smo od dinamičnijih slavonskih klubova. Suradnju s ostalim prijateljima potvrdili smo i na ovogodišnjoj primopredaji na kojoj su nam se pridružili  dragi gosti, kolege Rotarijanci iz Osijeka i susjedne Slovenije.